Powrót

Powrót

07 czerwca 2024

Kontakt

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

ul. Szkolna 1
84-150 Hel

58 675 06 83

FORMULARZ KONTAKTOWY

Godziny Pracy Sekretariatu

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30
7:30 - 15:30

Przydatne linki

RODO

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Plan postepowań

XVIII Przegląd Form Tanecznych

Dnia 6 czerwca 2024 roku odbył się XVIII Przegląd Form Tanecznych w hali sportowo-widowiskowej w Jastarni, w którym uczestniczył zespół Cheerleaders z naszej szkoły. Dziewczyny spisały się znakomicie, zdobywając drugie i dwa razy trzecie miejsce w różnych kategoriach. Srebrny puchar zdobyły: Nina Myślisz, Zuzanna Struck, Weronika Witkowska oraz Marta Markiewicz. Natomiast zaszczytnym trzecim miejscem mogą pochwalić się Magdalena Zaniewska, Katarzyna Kohnke oraz Nikola Iwan.
Wszystkie występujące ,,Helskie Bursztynki” pokazały, że mają ogromny talent, pasję i zaangażowanie do tańca. Ich występy były pełne energii, synchronizacji i złożonych układów choreograficznych, co wywarło ogromne wrażenie na publiczności i jury. Są bardzo zadowolone z debiutanckiego występu i chcą więcej. Już teraz planują kolejne treningi i przygotowania do przyszłych konkursów, by móc ponownie zaprezentować swoje umiejętności i pasję do tańca. Gratulacje dla całego zespołu za ich wspaniałe występy i osiągnięcia!
Ponadto cała organizacja wydarzenia była na najwyższym poziomie, co zapewniło wszystkim uczestnikom i widzom niezapomniane wrażenia. Prowadzącym wydarzenie był Norbert Górski, który wykazał się dużym doświadczeniem i pewnością siebie, co sprawiło, że całe wydarzenie przebiegło sprawnie, co dodatkowo podkreśliło wysoki poziom przeglądu.
Martyna Aleksandrowicz