26 lutego 2024

Turniej Piłkarzyków Sportowych o Puchar Dyrektora ZSO w Helu

Dobiegła końca kolejna runda spotkań Turnieju Piłkarzyków Stołowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Od samego początku turniej budzi bardzo dużo emocji zwłaszcza wśród najmłodszych zawodników. Jest wspaniałą okazją do rywalizacji, zabawy oraz promocji aktywności fizycznej wśród uczestników podczas długiej przerwy międzylekcyjnej. Zarówno dzieci jak i młodzież i nauczyciele w różnym stopniu zaawansowania mają okazję zaprezentować swoje umiejętności w grze. Niejednokrotnie zdarza się, że wielu z nich przybywa na rozgrywki ze swoimi przyjaciółmi lub rodzicami, co dodatkowo podnosi atmosferę współzawodnictwa i zabawy.

Zawody rozgrywane są od 18 stycznia br. w formie grupowej na zasadzie pojedynczych meczy do 10 bramek. Dzięki takiej formule rozgrywek zapewnia to długoterminową rywalizację. Każdy mecz jest pełen zaangażowania i determinacji, a gracze wykorzystują każdą okazję do zdobycia bramki w celu osiągnięcia zwycięstwa.

W kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej wszystkie mecze w grupie A rozegrała obecnie Maja Hajduk i Lena Kwidzińska uzyskując w tabeli 6 pkt i zdobywając ostatecznie aż 28 bramek. W grupie B w tej samej kategorii wiekowej rozegrano wszystkie spotkania. Na pierwszym miejscu uplasowała się Maja Tubinis i Janina Selin uzyskując w tabeli 9 pkt i zdobywając ostatecznie 38 bramek.

W kategorii klas 4-6 szkoły podstawowej na pierwszym miejscu uplasował się Maks Kwidziński i Jakub Batycki, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania uzyskując 9 pkt w tabeli i zdobywając ostatecznie 30 bramek.

Atmosfera podczas turnieju jest niezwykle pozytywna i pełna entuzjazmu. Zawodnicy dopingują się nawzajem, wymieniając wskazówkami i poradami dotyczącymi strategii gry. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze współzawodnictwa pełnej radości i integracji społecznej.