21 listopada 2023

Spotkanie Samorządu Uczniowskiego SP ZSO Hel

Dnia 16 listopada odbyło się spotkanie Pana Dyrektora ZSO w Helu z nowo wybranym Zarządem Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i jego opiekunem Panią Iwoną Zyska. Pan Dyrektor Dawid Migacz pogratulował udanej szkolnej kampanii wyborczej zwycięzcy Maksowi Kwidzińskiemu oraz zastępcy Michałowi Wirwińskiemu  i skarbnikowi Wiktorii Grabowskiej.  Głównym celem spotkania było omówienie planu pracy na obecny rok szkolny.  Przedyskutowano postulaty wymienione w programie nowego Przewodniczącego RSU,  nowy zarząd zgłosił swoje pomysły i propozycje działań. Pan Dyrektor  przedstawił swoje oczekiwania wobec Rady, podkreślając rolę współpracy w każdej dziedzinie. Całej Radzie Samorządu Uczniowskiego życzę  sukcesów i owocnej pracy.

Opiekun RSU

Iwona Zyska