Powrót

Powrót

06 maja 2024

Kontakt

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

ul. Szkolna 1
84-150 Hel

58 675 06 83

FORMULARZ KONTAKTOWY

Godziny Pracy Sekretariatu
od 1 lipca

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

9:00 - 14:00
9:00 - 14:00
9:00 - 14:00
9:00 - 14:00
9:00 - 14:00

Przydatne linki

RODO

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Plan postepowań

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa

W dniu 17 kwietnia 2024 roku przy szkole podstawowej w Żelistrzewie odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych powiatu puckiego. Uczestnicy Ogólnopolskiego Turnieju mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa drogowego.

Turniej rozpoczął się od uroczystego otwarcia przez Panią dyrektor szkoły oraz przedstawicieli Policji po którym wszyscy uczestnicy przystąpili do testu wiedzy a następnie do specjalnie przygotowanego toru przeszkód.

Uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami jazdy na rowerze oraz radzeniem sobie w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji. Uczestnicy rywalizowali w duchu fair play, a atmosfera zawodów była pełna entuzjazmu i zaangażowania. Zakończenie turnieju było momentem pełnym radości i dumy zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym był nie tylko okazją do wspólnej zabawy i nauki, ale przede wszystkim skutecznym sposobem promowania świadomości dotyczącej bezpieczeństwa na drogach wśród najmłodszych uczestników społeczeństwa. Dzieci przeżyły niezapomniane chwile, zyskując jednocześnie cenne doświadczenie, które poszerzyło ich wiedzę na temat ruchu drogowego.

 

Norbert Górski