07 grudnia 2023

Lekcja otwarta z baseballem w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu
dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej.

W piątek 1 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbyła się w ramach ostatniej już w tym roku odsłony Akademii Orłów Sportu lekcja otwarta z baseballem przeznaczona dla uczniów klas IV - VIII szkoły podstawowej.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem ćwiczyli rzuty oraz łapanie piłki, a po zapoznaniu się zarówno z podstawowymi, jak i nieco bardziej zaawansowanymi zasadami gry, rywalizowali ze sobą w trakcie bardzo zaciętych, pełnych emocji meczów.Nie brakowało ładnych odbić
i skutecznych zagrań w obronie. Co niektórzy z uczniów mieli też okazję spróbować swoich sił na pozycji miotacza.

Jako nauczyciele wychowania fizycznego cieszymy się bardzo, że baseball zagościł w naszej szkole i że duża ilość dzieci i młodzieży miała okazje poznać tą nową i fascynującą dyscyplinę sportu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi, które odbywają się we Władysławowie we wtorki, środy i soboty.

Na koniec lekcji otwartej drużyna sportowa Piraci z Władysławowa otrzymała zaproszenie do prowadzenia zajęćdla dzieci i młodzieżyz Helu już od nowego przyszłego roku
w ramach zajęć popołudniowych.

Więcej informacji:https://www.facebook.com/PiraciWladyslawowo/?locale=pl_PL