01 listopada 2023

Baseball

27 października 2023 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbyła się lekcja pokazowa zorganizowana przez drużynę sportową Piraci z Władysławowa.

W lekcji udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej, liceum oraz nauczyciele wychowania fizycznego wraz z wicedyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących panią Agatą Morawską.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z podstawowymi elementami gry w baseball.

Po nich został rozegrany mecz instruktażowy podczas którego mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze ładne odbicia, poprawnie wykonanych zagrań w obronie i oczywiście wielkich emocji uczestników.

Na zakończenie lekcji pokazowej, uczniowie mieli szansę sprawdzić szybkość swojego rzutu piłką baseballową, co ponownie wzbudziło ducha rywalizacji wśród młodzieży, która zaciekawieniem obserwowała wskazania radaru.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi, które odbywają się we Władysławowie we wtorki, środy i soboty.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/PiraciWladyslawowo/?locale=pl_PL