06 grudnia 2023

Miło nam poinformować, że zakończylismy realizację I Modułu „Bądź dobry dla ludzi” Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”.

Oprócz działań, o których informowaliśmy na bieżąco, wykonaliśmy również dwa zadania specjalne:))

Zorganizowaliśmy w naszej klasie akcję „Anioły”, w czasie trwania której obdarowywaliśmy się potajemnie liścikami z miłym słowem i drobnymi słodkościami. Podczas podsumowania akcji wspólnie stwierdziliśmy, że otrzymywać podarunki jest bardzo miło, ale dawanie sprawia dużo więcej satysfakcji!

Zorganizowaliśmy również zbiórkę prezentów dla kolegi, który uległ wypadkowi i wszyscy razem odwiedziliśmy go w domu. Wzruszenie i radość to była nasza siła!!!

Teraz wyruszamy po dalsze przygody pod hasłem „Bądź dobry dla zwierząt”.

Uczniowie klasy II

Bądź dobry dla ludzi