Projekt „Czy przyjaźnisz się z Bałtykiem?”

Patron i przyjaciel

14 listopada Irena Sojecka, dyrektor ZSO w Helu, objęła patronat nad projektem „Czy przyjaźnisz się z Bałtykiem?”. Obiecała, że będzie wspierać działania Morskiego Patrolu.

Projekt „Czy przyjaźnisz się z Bałtykiem?”

W  ZSO w Helu powstał Morski Patrol.

„Czy przyjaźnisz się z Bałtykiem?” – pod takim hasłem w naszej szkole rozpoczął się projekt realizowany w ramach zajęć z Edukacji Globalnej .

Drużynę Morskiego Patrolu tworzą uczniowie: Asia Urbanowicz, Kasper Rijsdam, Marysia Mormul-Kita, Jasiek Kucharski, Staś Arciszewski. Morski Patrol prowadzi swój blog. Redaktorkami są Małgorzata Strachanowska i Aleksandra Ciskowska-Seletyn.

DSC0397

Jesteśmy Przyjaciółmi Bałtyku. A Ty, czy nim jesteś ? Może chciałbyś zaprzyjaźnić z naszym morzem? To zacznij czytać ten blog. "Oswoimy Cię", "nawiążemy więzy", a potem pokochasz Morze Bałtyckie, jego wody i plaże, wydmy i klify, ryby i wodorosty. Pokochasz je - jak MY. Pamiętaj tylko, uczciwie ostrzegamy, czytanie naszego blogu wciąga, uzależnia, nie pozwala zapomnieć, wreszcie zmusza do działania! Fragment blogu - projekt grywalizacja.

Aleksandra Ciskowska-Seletyn

dsc 0408

Strefa ZOLTAR

31 października 2019 roku uczniowie szkoły podstawowej pod opieką p. Justyny Chruścikowskiej, p. Janusza Sztubińskiego i p. Norberta Górskiego pojechali
do Najlepszego Centrum Rozrywki STREFA ZOLTAR w Gdyni w ramach innowacyjnych lekcji wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Wyjazd do centrum rozrywki okazał się świetną zabawą i niezapomnianą przygodą.

AKCJA
 artykuł konkurs NATALIA PAŁKOWSKA