Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

SZKOLNY BASKET

Szkolny Basket już w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu!

Blisko 150 uczniów będzie w tym samym czasie trenowało koszykówkę w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu . Wszystko za sprawą imprezy Szkolny Basket w której razem z dziećmi bawić się będą koszykarze drużyny Trefla Sopot oraz Kacper KACPA Lachowicz – trener współpracujący z Marcinem Gortatem.

Szkolny Basket to impreza realizowana w formie treningu koszykarskiego w którym uczestniczą uczniowie szkół podstawowych, natomiast w rolę trenerów wcielają się koszykarze Trefla Sopot. Prowadzącym imprezę jest znany trener i motywator Kacper KACPA Lachowicz, który oprócz treningu koszykarskiego przeprowadzi również pokaz motywacyjny, a także szkolenie trenerskie dla nauczycieli WF.

Impreza odbędzie się 29 marca 2017 w Miejskiej Hali Sportowo - Widowiskowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu przy ulicy Szkolnej 1. Sam trening koszykarski rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 12.00, kiedy to rozpocznie się pokaz motywacyjny dla dzieci.

Do udziału w programie zostały zaproszone: Szkoła Podstawowa im. Leona Bizewskiego
z Gnieżdżewa, Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Jastarni, Szkoła Podstawowa nr 3
im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie, Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego
z Pucka.

Natomiast już od godziny 13.30 do 15.00 trwać będzie otwarta konferencja szkoleniowa dla nauczycieli WF, której tematem będzie nauczanie podstaw koszykówki w szkołach podstawowych.

Organizatorem cyklu imprez Szkolny Basket jest Stowarzyszenie Trefl Pomorze.