Dzień Dziecka na sportowo w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu

1 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu z okazji Dnia Dziecka zorganizowany został Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 3 drużyny, które swoje spotkania rozegrali systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Najlepszą drużyną okazał się zespół WYGRYWY wygrywając wszystkie swoje spotkania ostatecznie zdobywając 15 bramek.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1 miejsce – WYGRYWY (Arkadiusz Osiński, Igor Starnawski, Bartek Wiśniewski, Kamil Kozłowski, Olaf Kott, Jakub Gromowy)

2 miejsce – BANANKI (Filip Radliński, Dawid Urbański, Igor Bijak, Jakub Piktel, Filip Dywelski)

3 miejsce – FC MULINKI (Bartosz Klein, Dawid Jarmużewski, Borys Ciesielski, Oliwier Kwidzyński, Patryk Mirończuk)

Najlepszy strzelec – Igor Starnawski
Najlepszy bramkarz – Kamil Kozłowski

Sędzia główny – Przemysław Piekarski

22 marca w Jastarni punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęła się I edycja Grand Prix w Jastarni.

Do rywalizacji zgłosiło się cztery drużyny wśród których była reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Zespół Szkół Ogólnokształcących reprezentowali:

Olga Fikus, Sebastian Pszeniczny, Marcin Pawłowski i Norbert Górski

Klasyfikacja końcowa wyglądała następujaco:

I miejsce - MOKSIR Jastarnia
II miejsce - ZSO Hel
III miejsce - OSP Jastarnia
IV miejsce - SP Jastarnia

18 marca 2019 r. w Pucku odbyły się XX Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowe dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Stachurska Kinga Loose Pola Nowak Wiktoria Garbiec Ola Panek Natalia Herman Zuzanna Laskowska. Drużyny grały w dwóch grupach, w każdej było po cztery zespoły. Reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu rywalizację grupową zakończyło na pierwszym miejscu.

W decydującym pojedynku nasze dziewczyny przegrały w Tie- breaku ze szkołą z Gnieżdżewa.

Ostatecznie zajęły III miejsce. Dziękujemy za walkę,

poświęcenie i zaangażowanie.

siatka dziewczat 2019 Dyplom siatka dziewczat 2019

Liga Ziemi Puckiej w Piłce Siatkowej dziewcząt

w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu

11 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbył się Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w ramach Ligi Ziemi Puckiej.

Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów, które rozegrały swoje spotkanie systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Każde spotkanie budziło bardzo dużo emocji a z meczu na mecz nasza reprezentacja grała coraz lepiej. Mimo dobrej gry w ostatnim spotkaniu dziewczęta musiały uznać wyższość rywalek ze szkoły podstawowej z Pucka z powodu błędów w obronie.

Podsumowując… świetny turniej, stojący na bardzo wysokim poziomie pod względem organizacyjnym oraz poziomu gry.

Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Loose, Zuzanna Stachurska, Aleksandra Panek, Natalia Hermann, Wiktoria Garbiec, Pola Nowak które ostatecznie zdobyły 12 pkt w tabeli.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce – SP Puck 1

II miejsceZSO Hel

III miejsce – SP Jastarnia 1

IV miejsce – SP Puck 2

V miejsce – SP Gnieżdżewo

VI miejsce – SP Jastarnia 2

Sędziowie turnieju: Kacper Łozowski, Dawid Jarmużewski, Oliwier Kwidziński, Konrad Mazurek i Bartosz Klein.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.