28 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu zorganizowany został Międzyszkolny Turniej Badmintona w grze pojedynczej w ramach III edycji programu SHUTTLE TIME w Helu.

Oficjalnego otwarcia dokonali wicedyrektorzy ZSO Hel p. Beata Janicka i p. Jolanta Klińska.

Turniej przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych szkoły podstawowej.

Wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, mimo że nie wszyscy uplasowali się na podium.

Był to dla nich pierwszy turniej w życiu, w którym nie najważniejszy był wynik a współzawodnictwo i dobra zabawa.

Klasyfikacja w kat. „OPEN” klas 1- 3 szkoły podstawowej wyglądała następująco:

I miejsce - Adam Fikus (SP Puck)
II miejsce - Oskar Rijsdam (ZSO Hel)
III miejsce - Izabela Krężałek (SP nr 3 Władysławowo)

Klasyfikacja w kat. DZIEWCZĄT klas 4 - 5 szkoły podstawowej wyglądała następująco:

I miejsce - Nadia Złotoś (ZSO Hel)

II miejsce - Marta Czajka (SP nr 2)

III miejsce - Milena Piktel (ZSO Hel)

Klasyfikacja w kat. CHŁOPCÓW klas 4 - 5 szkoły podstawowej wyglądała następująco:

I miejsce - Łukasz Kneba (SP nr 3)

II miejsce - Aleksander Smykla (SP nr 3)
III miejsce - Maksymilian Szweda (SP nr 3)

IV miejsce - Franciszek Kohnke (ZSO Hel)

Klasyfikacja w kat. CHŁOPCÓW klas 6 - 7 szkoły podstawowej wyglądała następująco:

I miejsce - Konrad Bizewski (SP nr 3)

II miejsce - Paweł Oberzig (SP nr 3)
III miejsce - Maciej Sztubiński (ZSO Hel)
IV miejsce - Kasper Rijsdam (ZSO Hel)

Najmłodsza uczestniczka – Izabela Krężałek z SP3 Władysławowo

W trakcie turnieju uczniowie i rodzice mogli skorzystać z wody mineralnej ufundowanej przez P.H.U. „Migotka” Beata i Artur Zakrzewscy, posilić się gorącym posiłkiem przygotowanym przez Usługi Gastronomiczne Ryszard Witschenbach oraz poczęstować się kawą, herbatą i ciastkiem.

Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu, Pomorski Okręgowy Związek Badmintona, Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku, Narodowa Fundacja Badmintona w Warszawie.

Serdecznie podziękowania dla Pana Krzysztofa Englandera za możliwość realizacji III edycji programu SHUTTLE TIME w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu.