Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

Projekt „Czy przyjaźnisz się z Bałtykiem?”

W  ZSO w Helu powstał Morski Patrol.

   „Czy przyjaźnisz się z Bałtykiem?” – pod takim hasłem w naszej szkole rozpoczął się projekt realizowany w ramach zajęć z Edukacji Globalnej .

Drużynę Morskiego Patrolu tworzą uczniowie: Asia Urbanowicz, Kasper Rijsdam, Marysia Mormul-Kita, Jasiek Kucharski, Staś Arciszewski. Morski Patrol prowadzi swój blog. Redaktorkami są Małgorzata Strachanowska i Aleksandra Ciskowska-Seletyn.

 DSC0397

Jesteśmy Przyjaciółmi Bałtyku. A Ty, czy nim jesteś ? Może chciałbyś zaprzyjaźnić z naszym morzem? To zacznij czytać ten blog. "Oswoimy Cię", "nawiążemy więzy", a potem pokochasz Morze Bałtyckie, jego wody i plaże, wydmy i klify, ryby i wodorosty. Pokochasz je - jak MY. Pamiętaj tylko, uczciwie ostrzegamy, czytanie naszego blogu wciąga, uzależnia, nie pozwala zapomnieć, wreszcie zmusza do działania! Fragment blogu - projekt grywalizacja.

Aleksandra Ciskowska-Seletyn

dsc 0408