Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Więcej artykułów znajduje się w zakładce "Archiwum wiadomości" w MENU po lewej stronie

XX Edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Jastarni.

W dniach 17-18.10.2019 roku na boiskach w Jastarni rozegrane zostały finały powiatowe Jubileuszowej XX edycji Turnieju ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-10 i U-12.

Rozgrywki ,,Tymbarku" to największy tego typu turniej dla dzieci w Europie. Przez dwadzieścia lat zawody niezwykle się rozwinęły i na stałe wpisały się w kalendarz sportowych wydarzeń w Polsce. W turnieju wystąpiło ponad 2 miliony uczestników, w tym tacy zawodnicy jak Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek czy Paulina Dudek.

W finałach powiatowych dzielnie walczyły reprezentacje uczniów ZSO Hel 1 i ZSO Hel 2 gdzie szczególnie w kategorii ZSO HEL 1 U-10 wystąpili zdecydowanie najmłodsi w turnieju reprezentanci klas pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej.

Skład ZSO Hel kat U-10: Bartek Skrobot, Adrian Janocha, Okoń Anastazja, Maxymilian Wójcik, Paul Wieliczko, Michał Okon, Patryk Kohnke.

Skład ZSO Hel kat U-12: Nikodem Gadziński (br.), Milkowski Michał, Jakub Struk, Wojciech Rzepko, Wiktor Szpyt, Dominik Glewicz, Szymon Rzepko, Michał Loose, Hubert Sękowski,

Wszyscy nasi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu i sprawowanie opieki nad zawodnikami składam: Emila Krzystowska-Wójcik, Żaneta Dyrdaś, Agnieszka Waśkowska, Aleksandra Wołyniec, Agnieszka Gadzińska, Wiesław Wójcik, Andrzej Sigurski
i Bernard Skrobot.

 

 

                                                                                                                   

Norbert Górski