17 października 2018 odbył się XIX finał powiatowy rozgrywek o Puchar Tymbarku
z Podwórka na Stadion w Wierzchucinie.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu reprezentowali uczniowie pierwszej klasy szkoły podstawowej w kat. U-8 rocznika 2011/2012.

W turnieju startowało 7 zespołów. W debiucie ZSO Hel zremisował 2:2 z Jantarkiem Swarzewo, po dwóch bramkach Pola Wieliczko. W kolejnym spotkaniu z AP Sztorm Mosty I, po stracie trzech bramek w pierwszych minutach meczu ZSO przegrał w stosunku 0:6, zajmując miejsce 5-6 w finałach powiatowych.

Skład ZSO Hel kat U-8: Antoni Kohnke (br,) Adrian Janocha, Patryk Kohnke, Jakub Miętkiewicz, Michał Okon, Paul Wieliczko (kpt), Anastazja Okoń, Maksymilian Wójcik.

16 października 2018 odnieśliśmy kolejne zwycięstwo! Reprezentantki Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu Julia Piktel i Zuzanna Stachurska zajęły 1 miejsce wygrywając wszystkie swoje spotkania w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt w Szemudzie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na Finałach Wojewódzkich.

16 października 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Szemudzie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Badmintonie Drużynowym dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Milena Piktel i Nadia Złotoś które zagrały po raz kolejny na medal nie przegrywając żadnych ze swoich spotkań.

Uczniowie ZSO Hel Mistrzami i Vice Mistrzami Powiatu Puckiego
w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców

Reprezentanci Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu Mistrzami i Vice Mistrzami Powiatu Puckiego w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców w Żelistrzewie.

1 miejsce Nadia Złotoś, Milena Piktel.

1 miejsce Julia Piktel i Zuzanna Stachurska.

2 miejsce Arkadiusz Osiński, Jakub Piktel, Maciej Sztubiński.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia nauki pływania w ramach wychowania fizycznego uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej.