Main Menu

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

• 2017/2018
    2017/2018 "Rokiem dla Niepodległej"

Zapraszamy do przeczytania

ARTYKUŁU

TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

(szczegóły w zarządzeniu nr 2/0050/2018 Burmistrza Helu z dn. 29 stycznia 2018r.- na stronie REKRUTACJI)

Kangur Matematyczny 2018

Uprzejmie informujemy, że 15 marca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

ARTYKUŁ

VII Przegląd Kolęd Bożonarodzeniowych

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Tydzień Edukacji Globalnej

GRA EDUKACYJNA

"Przyszłość Owoców i Warzyw zależy od nas! Misja Agentów Ochrony Owoców i Warzyw".

Zapraszamy do przeczytania ARTYKUŁU i obejrzenia relacji.

Tydzień Edukacji Globalnej już za nami.

Zapraszamy do lektury!

ARTYKUŁ

Czytamy książki w ZSO

W przepięknej scenerii helskiego Muzeum Rybołówstwa przeczytaliśmy powieść Liliany Fabisińskiej „Skrzynia piratów”

Topola Helena drzewem roku 2017!

Zapraszamy do przeczytania

ARTYKUŁU

oraz obejrzenia

GALERII

Czytamy książki w ZSO

Powieść "Klara. Słowo na Szy..." przeczytana!

Zapraszamy do GALERII

Najnowsze wiadomości

Nagrody sportowe za osiągnięte wyniki sportowe

2

28 czerwca 2018 roku zostały wręczone dyplomy gratulacyjne dla osób, które zdobyły w 2017 roku wysokie osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Gratulujemy!

Nabór na świetlicę szkolną

ZSO w Helu prowadzi nabór dzieci na świetlicę szkolną w roku szkolnym 2018/2019 - wnioski można pobrać i składać w sekretariacie szkoły oraz w zakładce "Rekrutacja"  (wraz z wnioskami prosimy o dostarczenie zaświadczenia o zatrudnieniu obojga rodziców).

Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość

skan

Zakończenie roku 2017/2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 22.06.2018 O GODZINIE 9:00 NA HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ.

KLASY V W SŁAWUTOWIE…

6 CZERWCA 2018 ROKU klasa Va oraz Vi przekroczyła bramy Osady Średniowiecznej w Sławutowie. Poznaliśmy historię naszej ziemi i zobaczyliśmy jak wyglądało życie we wczesnym średniowieczu. Braliśmy udział w warsztacie piekarskim, gdzie dowiedzieliśmy się o tym, co jedli nasi przodkowie. Potem sami wypiekaliśmy podpłomyki, które zajadaliśmy z dżemem – były pyszne!!!

Natomiast podczas warsztatów bursztynniczych oprócz wiedzy otrzymaliśmy bryłki bursztynu, które własnoręcznie szlifowaliśmy, a następnie nawiercaliśmy robiąc ostatecznie piękny naszyjnik. Oczywiście każdy z nas zabrał go do domu!

Najbardziej ucieszyły nas gry i zabawy średniowieczne, które pokazały nam, że potrafimy bawić się i śmiać bez używania telefonu komórkowego czy komputera. Pod maską emocjonującej rywalizacji w formie gier i zabaw odsłanialiśmy umiejętności i cechy, które decydowały o sprycie, sile i rozwadze ludzi z dawnych lat.

Wycieczka była pełna atrakcji i humoru, co sprawiło, że na długo pozostanie w naszej pamięci… A my – uczniowie klas V już czekamy na kolejne wyprawy z naszymi wychowawcami!!!

p. Aleksandra Muttke-Lamparska, p. Magdalena Urbanowicz,
p. Ewa Waszak, p. Małgorzata Wieliczko

Finał Ligi Powiatu Puckiego w kat. chłopców w koszykówce 3 osobowej

Zakończyliśmy Finał Ligi Powiatu Puckiego w kat. chłopców którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Jastarni. W klasyfikacji końcowej zajęliśmy II miejsce.

Reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wystąpiła w składzie:
Arkadiusz Hajduk, Michał Milkowski, Michał Loose, Kamil Sztubiński, Jakub Struk, Wiktor Szpyt, Jakub Strzeżek oraz Mikołaj Kurpet. Nagrodę za włożony wkład pracy otrzymał także Norbert Górski.