Main Menu

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Kangur Matematyczny
  • Koncert
    Koncert "Wesołą Nowinę Bracia Słuchajcie..."

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII

Mikolajki na sportowo

Zapraszamy do obejrzenia

GALERII

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

(szczegóły w zarządzeniu nr 2/0050/2018 Burmistrza Helu z dn. 29 stycznia 2018r.- na stronie REKRUTACJI)

VII Przegląd Kolęd Bożonarodzeniowych

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Czytamy książki w ZSO

W przepięknej scenerii helskiego Muzeum Rybołówstwa przeczytaliśmy powieść Liliany Fabisińskiej „Skrzynia piratów”

GALERIA

Czytamy książki w ZSO

Powieść "Klara. Słowo na Szy..." przeczytana!

Zapraszamy do GALERII

Najnowsze wiadomości

Towarzyski Turniej Przyjaźni w Piłce Siatkowej w ZSO Hel

Przy inicjatywie Eligiusza Wirwińskiego i Norberta Górskiego w naszej szkole zorganizowana została I edycja Towarzyskiego Turnieju Przyjaźni w Piłce Siatkowej w ramach Tygodnia Profilaktyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Wydarzenie było częścią działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży
i dorosłych.

W turnieju udział wzięli przedstawiciele Urzędów Miast Jastarni i Helu, Straży Miejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych, Nauczycieli z Jastarni i Helu przy wsparciu rodziców.

Od kilku tygodni Towarzyski Turniej Przyjaźni budził bardzo dużo emocji. Od samego początku widoczne było bardzo dobre przygotowanie zawodników do turnieju. Wszystkie drużyny chciały zagrać na medal, na miarę oczekiwań kibiców. Każda była pewna zwycięstwa.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu Irena Sojecka, która bardzo serdecznie powitała wszystkich zawodników. Po otwarciu przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie i formację CHEER UP z Jastarni, która pod dyktando Katarzyny Tomaszewskiej zaprezentowała swoje umiejętności taneczne.

Każda z drużyn otrzymała puchar, medal i dyplom oraz statuetki wyróżnienia MVP dla zawodnika z każdej drużyny.

Klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:

I miejsce – ZSO Hel i SP Jastarnia wraz z rodzicami

II miejsce – Straż Miejska z Helu i Jastarni

III miejsce – Ochotnicza Straż Pożarna z Helu i Jastarni wraz z przedstawicielami Urzędów Miast

Zawodnik MVP drużyny – Marek Stachowicz (reprezentant OSP Hel i Jastarni)

Zawodnik MVP drużyny – Kamil Herrmann (reprezentant nauczycieli SP Jastarnia)

Zawodnik MVP drużyny – Borys Ziółkowski (reprezentant OSP z Helu)

Dodatkowo wprowadzono Puchar Przechodni, który przejdzie na własność drużyny po trzech zwycięstwach.

Sędzia główny – Kamil Kleina

Sekretarz – Kacper Łozowski

Zabezpieczenie medyczne – OSP Hel

Zdjęcia – Robert Wieczorek „Wisior”

Prowadzący wydarzenie – Norbert Górski

Serdecznie podziękowania składam: Żanecie i Dariuszowi Lobejko za przygotowanie gorącego posiłku dla zawodników turnieju, Aleksandrze Hermann za przygotowanie ciast
a Tomkowi Hermann za profesjonalną obsługę gastronomiczną.

Już za rok zapraszamy na II edycję Towarzyskiego Turnieju Przyjaźni w Piłce Siatkowej
w ramach Tygodnia Profilaktyki w szkole podstawowej w Jastarni.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Radia Plus.

GALERIA

Turniej Piłki Koszykowej klas 5-7 szkoły podstawowej w ramach Ligi Ziemi Puckiej w ZSO Hel

6 lutego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Helu odbył się Turniej Piłki Koszykowej klas 5 -7 szkoły podstawowej w ramach Ligi Ziemi Puckiej.

Do turnieju zgłosiło się 3 szkoły: Szkoła Podstawowa z Pucka, Szkoła Podstawowa z Jastarni oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu.

Zawodnicy rywalizowali równocześnie na 3 trzech boiskach w kat. chłopców i dziewcząt.

Reprezentacja ZSO Hel 1 wystąpiła w składzie: Dominik Glewicz, Jakub Strzeżek, Wiktor Szpyt, Michał Milkowski, Michał Loose.

Reprezentacja ZSO Hel 2 wystąpiła w składzie: Hubert Kwietniewski, Jakub Kuczerski, Wojciech Michler, Filip Wieczorek.

Mimo dużego zaangażowania naszym reprezentacjom nie udało się zająć miejsca na podium.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce – SP Jastarnia 1

II miejsce – SP Puck

III miejsce – SP Jastarnia 2

Sędziowie turnieju: Arkadiusz Osiński, Olaf Kott, Arkadiusz Hajduk.

Bal noworoczny

Bal noworoczny odbędzie się 26.02.2019 r. o godzinie 10:00.

Zdjęcia wykonywane będą od godziny 8:00

Pomoc dla Wojtusia

Czyńmy dobro – pomoc dla Wojtusia

Wojtuś jest pogodnym chłopcem, który cierpi na rzadką chorobę Zespół TAR. Potrzebuje wsparcia finansowego na kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych.

Chcąc pomóc, do działań  włączyła się nasza szkoła. I Ty możesz coś od siebie dać.

Zbieramy:  nakrętki, płyt CD i baterie.

Powyższe materiały można przynosić po feriach w piątki  do sali 301.

Z serdecznym pozdrowieniem

opiekun akcji- Beata Gregorczyk

SKM C224e19020512590 page 001

XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej - Czwórek w Jastarni.

Reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu w składzie: Oliwier Balcerek, Michał Loose, Dominik Glewicz, Jakub Kuczerski, Michał Milkowski, Kamil Sztubiński, Stanisław Nita, Mikołaj Kurpet i Wojciech Michler wzięli udział w XX Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej - Czwórek w Jastarni.

Nasza drużyna uplasowała się na 3 miejscu w turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych

Rekrutacja Liceum

W zakładce DOKUMENTACJA SZKOLNA / REKRUTACJA znajduje się Zarządzenie Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do liceum.

Towarzyski Turniej Przyjaźni

Wydarzenie będzie częścią działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do turnieju zgłosiły się niżej wymienione zespoły:

1. Straży Miejskich i Policji miast Helu i Jastarni,

2. Ochotniczych Straży Pożarnych Helu i Jastarni oraz przedstawicieli Urzędów Miast,

3. Szkół Helu i Jastarni ze wsparciem rodziców.

plakat sport 2019