Main Menu

GALERII

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

• 2017/2018
    2017/2018 "Rokiem dla Niepodległej"

Zapraszamy do przeczytania

ARTYKUŁU

TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

(szczegóły w zarządzeniu nr 2/0050/2018 Burmistrza Helu z dn. 29 stycznia 2018r.- na stronie REKRUTACJI)

VII Przegląd Kolęd Bożonarodzeniowych

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Czytamy książki w ZSO

W przepięknej scenerii helskiego Muzeum Rybołówstwa przeczytaliśmy powieść Liliany Fabisińskiej „Skrzynia piratów”

Topola Helena drzewem roku 2017!

Zapraszamy do przeczytania

ARTYKUŁU

oraz obejrzenia

GALERII

Czytamy książki w ZSO

Powieść "Klara. Słowo na Szy..." przeczytana!

Zapraszamy do GALERII

Najnowsze wiadomości

XVI Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli w Pucku

14 grudnia 2018 roku w Powiatowym Ośrodku Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyły się XVI Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Puckiego.

Tradycyjnie jak co roku w mocno obsadzonym turnieju wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu wspólnie z nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 2  z Władysławowa, która wystąpiła w składzie: Ewa Skóra, Olga Fikus, Justyna Chruścikowska, Marcin Pawłowski, Sebastian Pszeniczny, Norbert Górski, Marek Pieper (SP Władysławowo), Michał Korzeniowski (SP Władysławowo) i Błażej Boniecki (SP Władysławowo).

W turnieju udział wzięło 11 szkół Powiatu Puckiego, które zostały w drodze losowania podzielone na 3 grupy eliminacyjne. Po rozegraniu wszystkich meczów w fazie grupowej, awansowaliśmy do finałowej części turnieju z kompletem punktów.

Reprezentacja ZSO w Helu wspólne z SP nr 2 z Władysławowa zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie pod względem jakości gry, przygotowania technicznego i taktycznego zawodników.

Wspaniałe efektowne i skuteczne akcje na kibicach i przeciwnych drużynach zrobiły wielkie wrażenie. Pozwoliły one na wielkie brawa i zasłużone słowa uznania.

Wspólna reprezentacja okazała się drużyną marzeń, która z roku na rok jest coraz silniejsza. W XVII edycji turnieju zostaniemy rozstawieni z dwoma najlepszymi drużynami turnieju.

Po raz pierwszy w szesnastoletniej historii turnieju reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu uplasowała się w strefie medalowej. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce.

Konstultacje

Konsultacje dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum odbędą się 19 grudnia 2018 roku (środa) od godziny 16:30.

Mikołajkowy Turniej w „Mini Piłce Siatkowej” chłopców

10 grudnia 2018 w Powiatowym Ośrodku Sportu Młodzieżowego w Pucku odbył się XXIV Mikołajkowy Turniej w „Mini Piłce Siatkowej” chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 5 szkół, które swoje mecze rozegrały równolegle na trzech boiskach.

Mimo dobrego przygotowania naszej reprezentacji szkoły w składzie: Michał Milkowski, Wojciech Michler, Mikołaj Kurpet, Stanisław Nita, Michał Loose, Jakub Struk, Jakub Strzeżek, Kamil Sztubiński, Dominik Glewicz nie udało się uplasować na podium.

Z pewnością dla naszych zawodników był to ważny turniej, który pozwolił im na ocenę własnych umiejętności.

Komunikat z oficjalnej strony Dziennika firmy Vulcan

Kraciasta kraina i kaszubskie pierniczki

KRACIASTA KRAINA I KASZUBSKIE PIERNICZKI page 001

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

6 grudnia 2018 do helskich przedszkolaków z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu zawitał Święty Mikołaj, który jako gość specjalny uczestniczył w zawodach sportowych pod hasłem: „Mikołajki na sportowo”.

DSC0544

Po powitaniu dzieci przez Mikołaja i wspólnie przeprowadzonej rozgrzewce cztery grupy przeszklone: Biedronki, Żabki, Pszczółki, Krasnoludki przystąpiły do rywalizacji sportowej.

W podziękowaniu za wspaniałą zabawę dzieci zaśpiewały piosenkę o Świętym Mikołaju.

Zawody zakończyły się otrzymaniem pamiątkowych dyplomów, medali i słodkiego poczęstunku.

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta Helu za pomoc w organizacji wydarzenia.

Góry Grosza

Góry Grosza 2018