Zastępstwa w dniu 12.06.2019 - 13.06.2019
Justyna Chruścikowska / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 WF - wychowanie fizyczne - dziewczyny VII - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 WF - wychowanie fizyczne - dziewczyny VII - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Aleksandra Ciskowska-Seletyn / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 aSP - Uczniowie przychodzą później    
2 n aSP - Wiedza o społeczeństwie, 8 Piotr Kita za nieobecny oddział
3 5 bSP - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 n aSP - Język polski, 8 Sylwia Grzegorczyk za nieobecny oddział
5 n aSP - Język polski, 8 Aleksandra Muttke-Lamparska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1PS Magdalena Urbanowicz  
4 1PS Teresa Drop  
       
Jolanta Domańska / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 9 aSP - Język niemiecki, 107 Teresa Drop za nieobecny oddział
3 3 bG - Język niemiecki, 107 Beata Janicka  
4 3 aG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 n aSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 PN1 Jadwiga Loose  
6 PN1 Norbert Górski  
       
Hanna Drewing / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 9 aSP - Uczniowie przychodzą później    
2 5 aSP - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 9 bSP - Okienko dla uczniów    
7 9 bSP - Uczniowie zwolnieni do domu   za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 PS1 Helena Walkusz  
6 PS1    
       
Olga Fikus / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 WF - wychowanie fizyczne - dziewczyny VII - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 WF - wychowanie fizyczne - dziewczyny VII - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 PN2    
7 PN1    
       
Norbert Górski / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 WF - wychowanie fizyczne - chłopcy VIII/ - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 WF - wychowanie fizyczne - chłopcy VIII/ - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Beata Gregorczyk / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 bSP - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 6 iSP - Matematyka, 305 Sylwia Grzegorczyk za nieobecny oddział
4 6 aSP - Matematyka, 305 Joanna Urbanowicz  
5 3 aG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 2PN Sylwia Grzegorczyk  
5 1PN Aleksandra Muttke-Lamparska  
       
Damiana Haase-Rydelek / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 JK - język kaszubski - klasa V SP - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 1PS    
       
Beata Janicka / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
8 9 bSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Sebastian Krasucki o. Tarsycjusz / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
3 3 aG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 3 bG - Religia, 203 Aleksandra Muttke-Lamparska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 PN1 Aleksandra Muttke-Lamparska  
       
Jadwiga Loose / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
7 9 aSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Małgorzata Strachanowska / 12.06.2019 środa
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 aG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 4 bSP - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Małgorzata Strachanowska / 13.06.2019 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 aSP - Uczniowie przychodzą później    
3 4 bSP - Język polski, 306 Beata Gregorczyk za nieobecny oddział
4 4 bSP - Język polski, 306 Anna Klebba za nieobecny oddział
5 2 aSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 3 aG - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
8 JK - język kaszubski - klasa VII SP - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 1PN Beata Gregorczyk  
5 1PS Justyna Chruścikowska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN